Pierwszy majowy weekend upłynął naszym kilku podopiecznym w wyjątkowo miłej i aktywnej atmosferze ![]()
Podczas pobytu w domu treningowym mieli okazję wspólnie spędzić czas. Odbyły się zajęcia teatralne
, wspólna wizyta w kinie , aktywności sportowe, a także udział we Mszy Świętej ![]()
To także ciągła praca nad rozwijaniem samodzielności i nabywaniem umiejętności społecznych ![]()















