W ramach projektu „Mówię, działam, czuję” współfinansowanego ze środków Miasta Lublin realizujemy zajęcia socjoterapeutyczne, rozwijające komunikację oraz poznawcze. ![]()
![]()
![]()
Celem działań jest wspieranie samodzielności, rozwijanie kompetencji społecznych i komunikacyjnych, wzmacnianie poczucia sprawczości oraz wspieranie rozwoju poznawczego i emocjonalnego uczestników. ![]()
![]()
Projekt stwarza także przestrzeń do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zdobywania nowych doświadczeń, które sprzyjają integracji oraz budowaniu pewności siebie. ![]()












