Słoneczko logo

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

SŁONECZKO

PROJEKT „Mówię, działam, czuję”

🌟 W ramach projektu „Mówię, działam, czuję” współfinansowanego ze środków Miasta Lublin realizujemy zajęcia socjoterapeutyczne, rozwijające komunikację oraz poznawcze. 🗣️🧠🤝

Celem działań jest wspieranie samodzielności, rozwijanie kompetencji społecznych i komunikacyjnych, wzmacnianie poczucia sprawczości oraz wspieranie rozwoju poznawczego i emocjonalnego uczestników. 💙✨

Projekt stwarza także przestrzeń do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zdobywania nowych doświadczeń, które sprzyjają integracji oraz budowaniu pewności siebie. 😊