Słoneczko logo

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

SŁONECZKO

Integracja przy ognisku

Za nami popołudnie pełne uśmiechu, rozmów i integracji. Przy wspólnym ognisku spotkali się nasi podopieczni, ich rodzice oraz terapeuci 🔥Był to czas spędzony w serdecznej atmosferze, przy pieczeniu kiełbasek, wspólnych zabawach i rozmowach. Pojawiły się także nowe pomysły 💡

Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie. Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wydarzeń!